• selin.yildirim@yahoo.com

Hakkımızda

Devamı

İletişim

Hakkımızda

Misyonumuz;

Toplumun yararına olan iş fikrinizi hayata geçirmenin sürdürülebilir, yenilikçi ve sektörünüzde ki liderlik yolunuzda stratejik planlamanızı yapmak, çalışanlarınız ve müşterileriniz ile birlikte hayata geçirip hedefimize birlikte ulaşmaktır.

Uzmanlığımız Sağlık sektörü, Turizm sektörü ve Sağlık Turizmi sektörleri başta olmak üzere, özellikle Türkiye içinde ve yurtdışında ( Avrupa ve Ortadoğu uzmanlığı ) büyüme stratejilerinde farklı sektörler için yaratıcı ve sürdürülebilir çalışma prensibimiz ile hedeflerinizi hayata geçirmektir.

Tüm iş birliği yaptığımız firmalarımız ile uzun vadeli ve verimli bir çalışma ortamı yaratmak ve birlikte başarıya ulaşmak bizim uzmanlığımızdır.

Ekibimiz, çeşitli sektörlerde deneyimli, konusunda uzman olan ve yaratıcı yaklaşımlar ile fark yaratabilen profesyonellerden oluşmaktadır.

Selin Yıldırım Stratejik Danışmanlık olarak, yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımımız, birlikte başarıya ulaşma ilkemiz ile marka değerinizi arttırarak büyüme adımlarınızı sizinle beraber atmaktan memnuniyet duyarız.

 

Marka Nedir?

İş dünyasında yaratmış olduğunuz Markanız tüm yatırımınızın en değerli varlığıdır. Marka olabilmenin sırrı, markanızın tüketici gözünde ne anlama geldiğini, neden farklı olduğunuzu, niye öncelikli tercih edilmeniz gerektiği sorularına verdiğiniz cevapta saklıdır.

Sürdürülebilir bir rekabet avantajı oluşturmak için kitleler ile aranızda kurduğunuz sadakat bağınızın gücü, yenilikçi stratejiniz ve müşterilerilerinize sağladığınız deneyimler Markanızı oluşturur.

 

İnovatif (Yenilikçi) Ne Demektir?

Değişime istekli, yeniliklere açık ve girişimci ruhu olan kurum ve insanların; teknik, ekonomik ve sosyal dengeler içerisinde toplumun yararına geliştirdiği fikirler ve hayata geçirdiği yatırımlardır.